Om oss

Vi är Upfront!

Välkommen till en modern kommunikationsleverantör med sammantaget över 100 års erfarenhet i branschen. 

Upfront består av medarbetare med stor rutin som är specialister inom mobilitet, operatörsavtal och kommunikationslösningar. Allt toppat med en support i världsklass och en tydlig modell för samverkan och partnerskap.

Upfront
adjective

/ˌʌpˈfrʌnt/
Uppriktig, tydlig, ta täten

Benny Andersson

VD / Partner
019 - 368 04 01
benny.andersson@beupfront.se

Patrik Holgersson

COO / Partner
054-224 52 21
patrik.holgersson@beupfront.se

Jesper Granmyr

Support / Backoffice
019 - 368 04 03
jesper.granmyr@beupfront.se

Caroline Abou El Naga

Försäljning / Rådgivning
019 - 368 04 02
caroline.abouelnaga@beupfront.se

Lisa Kekki

Försäljning / Rådgivning
019 - 368 04 05
lisa.kekki@beupfront.se

Per Boström

Kundutvecklare
054 - 224 52 22
per.bostrom@beupfront.se

Martin Widell

Försäljning / Rådgivning
054 - 224 52 23
martin.widell@beupfront.se

Marcus Forslund

Försäljning / Rådgivning
054 - 224 52 24
marcus.forslund@beupfront.se

Nick Viklund

Teknik / Leveransansvarig
054 - 224 52 25
nick.viklund@beupfront.se

Staffan Andersson

Teknik / Leveransansvarig
054 - 224 52 26
staffan.andersson@beupfront.se

Mr. Bo

Customer Success Manager
019-368 04 00
bo@beupfront.se